Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Volné místo pro děti ve 3. a 4. třídě

Máme volné místo v současné 3. a 4. třídě.

Uvažujete-li o možnosti přestupu vašeho dítěte v průběhu školního roku do některého z ročníků naší prvostupňové školy, kontaktujte pro další informace ředitele školy na tel. 725 110 264 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 5. února 2020 od 9:00

Pokud uvažujete o přestupu vašeho dítěte na naši školu a nejste si jisti, že dobře znáte nabídku Purkrabky, zveme vás na den otevřených dveří ve středu 5. 2. 2020, kde se vám rádi budeme věnovat individuálně. Je možné zhlédnout vyučovací hodinu v některé ze tříd.

PŘIHLÁŠKA

Pokud potřebujete změnit školu (kdykoliv během školního roku) a nabyli jste dojmu, že Purkrabka je pro vás a vaše dítě tou správnou volbou, vyplňte, prosím, přihlášku k zápisu (viz dokumenty ke stažení) a zašlete ji, buď poštou na adresu ZŠ Purkrabka, Smiřických 2, 250 83 Škvorec nebo na emailovou adresu ředitele školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (naskenovanou přihlášku s podpisem, ideálně s fotografií rodiny).

POZVÁNKA K ROZHOVORU

Ozveme se vám, abychom si domluvili setkání, na kterém bychom rádi probrali vzájemná očekávání a představy o vzdělávání vašeho dítěte a vaší motivaci ke změně školy.

SETKÁNÍ S UČITELEM A TŘÍDOU

Je dalším krokem po absolvování rozhovoru.

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Při rozhodování o zařazení dítěte do vyššího ročníku přihlížíme k zachování harmonické skupiny dětí. Také je pro nás důležité očekávání rodiny a soulad s naší nabídkou.

SMLOUVA O VZDĚLÁVÁNÍ

Podpis smlouvy o poskytování vzdělávání je posledním krokem vedoucím k přestupu vašeho dítěte na naši školu.