Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Povedený vánoční jarmark - 16. prosince

095 Vystoupení první a paté třídy

Sobota 16. prosince proběhla v Purkrabce v duchu milé předvánoční atmosféry. Návštěvníci jarmarku měli možnost shlédnout vydařená vystoupení dětí. Zpívaly se koledy za doprovodu hudebních nástrojů a velký divácký ohlas mělo autorské divadelní představení o narození Ježíška žáků 5. třídy. Děti měly krásný zážitek z loutkového divadla Rózy Blechové.
 
Rodiče, děti a příznivci školy vybírali z hojné nabídky zboží a výrobků na mnoha stáncích, mohli si v dílničce vyrobit plovoucí svíčku a tu pak pustit po vodě v prostoru vymezeném pro adventní silentium. Občerstvit tělo i duši bylo možné po celou dobu vybranými lahůdkami z domácích kuchyní, dobrou kávou i svařeným vínem.

Náš jarmark je příjemným setkáváním celých rodin i zaměstnanců školy při společně vytvořeném díle pro radost všech účastníků. V takovém propojení je škola víc než jen místem pro vzdělávání dětí. Přichází pak naplnění z povedené spolupráce, za kterou patří poděkování všem aktivně zúčastněným.

092 Výrobky našich dětí 06 Keramika

0996 Skřítci od dětí

Více fotek najdete ve fotogalerii ZDE