Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Škola v přírodě: 21. - 27. dubna

0011 pohromade

Celá naše škola vyjela 21. dubna na školu v přírodě do krásného rekreačního střediska Nová louka u Albrechtic nad Vltavou situovaného uprostřed lesů. Zavítali jsme sem již podruhé. Pobyt byl nabitý zajímavým programem, na jehož přípravě a realizaci se podílel celý pedagogický tým: netradičně pojatá výuka a projekty po třídách, rozmanité sportovní a umělecké dílny, bojovka, celodenní výlet na Hlubokou, společné zpívání a táborák, noční hra..… Počasí nám přálo, ač byl duben, bylo možné se i koupat v rybníku. Děti i dospělí se vrátili domů plni dojmů, nových zkušeností a neopakovatelných zážitků. Škola v přírodě byla časem, který podpořil dobré vztahy a všechny obohatil. Již teď se těšíme na příští školu v přírodě. Atmosféru můžete okusit pohledem na fotografie.

0003 pravidla 0016 je duben