Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

První školní den - 2. září

Purkrabka web

Zahájení letošního školního roku vyšlo tentokrát na druhý zářijový den. Sice nás letos osvěžilo pár dešťových kapek, ale dobrou náladu a sváteční atmosféru jsme si s přehledem udrželi. Přispělo tomu i počáteční sladění pomocí naší neoficiální hymny "Díky za každé nové ráno", kterou zpíval sbor našich pedagogů společně s dětmi i rodiči.

Nebyla to poslední píseň, která zazněla. Zpívalo se i po té, co třeťáci a čtvrťáci připravili špalír pro nové prvňáčky. Ti začali postupně procházet až na jeho konec, kde je vítal s úsměvem a květinou jejich nový pan učitel Jáchym. Když byli prvňáčci přivítáni, vydali se všichni do svých tříd, pozdravit se po prázdninách, popovídat si a prohlédnout si změny, které je po prázdninách čekaly.

Zahájení školního roku se povedlo, všichni odcházeli spokojení, takže se můžeme těšit na plody, které nás po vydařeném startu čekají.

Fotogalerii z prvního školního dne najdete zde.

Purkrabka web 3