Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Kurz plavání s Plaváčkem

plavacek2Plavecká škola Plaváček nabízí víc než plavání od kraje ke kraji. Cílem je především uvolněné a přirozené bytí ve vodě. Hravou formou se děti seznámí s jednotlivými prvky, které vychází z tzv. totálního plavání, které postupně vede k osvojení plaveckých stylů dle momentálních dětských možností a schopností.

Každé dítě má své tempo a předchozí zkušenost. Praxe školy ukazuje, že děti nesmírně motivuje společný prožitek. Děti se navzájem podporují a inspirují. Ideální je kontinuální několikadenní zážitek, který je korunován společným každodenním saunováním a relaxační masáží. Děti si užívají kontrast dynamiky plavání a řádění v jiskřivé vodě (dvakrát denně) s tichou potemnělou saunou a klidovou relaxací s vůní aromaolejů.
Voda je výzva. Ale také něžná náruč. Plavecká škola Plaváček nabízí právě takovou zkušenost a my v Purkrabce jsme moc rádi, že u toho můžeme být (fotogalerie). Ve školním roce 2019/2020 jedeme začátkem října s 2., 3. a 4. třídou již podruhé na intenzivní pětidenní pobytový kurz do Famozclubu ve Zvířeticích u Bakova n. Jizerou.