Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Plavecký kurz s Plaváčkem - říjen 2019

IMG 4893IMG 4289

Na začátku října vyrazily děti z Purkrabky na kurz plavání s Plaváčkem. Všichni účastníci se měli možnost dozvědět, že se člověk může buď "prát s vodou", nebo naopak zůstat jejím přítelem a zbaven strachu ji využít k snazšímu pohybu i radovánkám. Prověřenými cvičeními a technikami děti rozpouštěly nejen strach z pobytu pod hladinou. Během saunování, překonávaly své hranice. Nakonec relaxovaly při masáži. Děti měly na kurzu výjimečnou možnost rozvoje a vnitřní očisty.
Mimo lekce si pak užívaly vnitřní i vnější prostory areálu Famoz clubu. Asi největší úspěch sklidil minigolf. Užívaly si ale i oblíbenou schovku a vybíjenou, pouštěly draka, hrály deskovky, malovaly či vyráběly krásný podzimní přívěsek na krk. Zvládly si také zahrát na tradiční i netradiční hudební nástroje. Více o pobytu vám řeknou fotografie umístěné zde.

IMG 4105IMG 3801 IMG 3836DSC00656