Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Koncert "Děti dětem" - čtvrtek 27. ledna

16

Máme za sebou další ročník našeho hudebního vystoupení “Děti dětem”. Letos jsme si jej poprvé užili v našem novém ateliéru. Žáci, kteří dochází do individuálních hodin zpěvu, kytary a klavíru v naší škole, vystoupili pro děti ve družině. Diváci měli možnost vidět své spolužáky v roli účinkujících a naopak protagonisté zažívali podporu svých vrstevníků při sdílení svých dovedností. Je to pro obě dvě strany obohacující a zároveň i motivující zkušenost. Děkujeme Brigitě Cmuntové za organizaci i lekce zpěvu, Honzovi Bártlovi za lekce hry na kytaru, Matějovi Čurdovi za lekce hry na klavír. Hlavně ale děkujeme dětem na jevišti, za jejich odvahu a úžasné výkony a publiku za podporu!

Podívejte se na výběr fotografií.