Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Májová slavnost - sobota 7. května

májová aktualita

Byl 7.máj, slunečný čas, Katky a Martina zval k slavnosti hlas. Po té, co zazněly libé tóny uvítacích melodií, malí i velcí uchopili stuhy a ozdobili všechny májky v dosahu. Slavnost se rozběhla. Pokračovala divadlem druháků, koncertem třeťaček a následném vystoupením kapely J+J+M, kterou tvoří kluci téže třídy. Ti zároveň zakusili poprvé roli předskokana. Zahřívali publikum kapele Kamarád Krteček, která vygradovala závěr celé slavnosti. Lidé se měli možnost potkat a prohodit slůvko. Jedlo se, pilo, hodovalo, na jarmarku se prodávalo, v dílničkách se vyrábělo. Bylo toho spousty a bylo veselo, počasí nám přálo a májová atmosféra prostupovala celou slavností, takže jsme plni chuti po prvním ročníku v této nové tradici pokračovat. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání.

Nasajte atmosféru slavnosti ve fotogalerii...