Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Život v družině 2022

družina web

V naší družině se družně družíme a baví nás to. Na jaře jsme si užili celodenní výpravu lesem zpestřenou opékáním, objevováním a rozvíjením svých možností a schopností na přírodním hřišti. Přispěli jsme sběrem odpadu k očistě okolí naší zahrady. Letos proběhla i masopustní družina s vtípky a zábavnými aktivitami. Užili jsme si také “holčičí - klučičí odpoledne”. Dívky na svém dýchánku tančily, zkrášlovaly se a společně si připravily i malé pohoštění. Kluci se proměnili v horolezce a testovali svou vůli při zdolávání Messnerových vrcholků. Vrhli jsme se též na stavbu dřevníku. Povedlo se nám i opravit zimou oslabenou část pece, současně ji rozšířit o udírnu, takže můžeme zkoumat, co vše dovede, vyrábět mlhu a samozřejmě i něco na zub.

To je malá ochutnávka z naší družiny, do níž můžete nahlédnout i skrze fotogalerii zde.