Učitel/ka pro 1. stupeň - 3. třída

PurkrabkaSlider

Chcete učit smysluplně a s radostí?

Baví vás a naplňuje práce s prvostupňovými dětmi?

Toužíte uplatnit a rozvíjet své zkušenosti, nápady a pedagogický potenciál?

Těší vás vzájemná inspirace, spolupráce a sdílení s kolegy?

Chcete být součástí podporujícího týmu?

Oslovuje vás venkovské prostředí?

Máte odpovídající vzdělání a zkušenosti s výukou prvostupňových dětí?

Odpovídáte na všechny otázky ANO?

Pak tady na vás čeká skvělá třída 15 dětí, úžasní parťáci, bezvadně připravení na vzdělávací výzvy 3. ročníku.

KDO JSME - HISTORIE A ZÁZEMÍ

• Škola s 10 letou historií původně založená nadšenými rodiči předškolních dětí v barokním statku jedné ze zakládajících rodin.
  • Soukromá škola pro I. stupeň s oddělenými ročníky, ve třídě je průměrně 16 dětí.

KDO JSME VE VZDĚLÁVÁNÍ DĚTÍ

• Škola, kde objevování je dobrodružství a vzdělávání je radost.
  • Záleží nám na celistvém rozvoji osobnosti. Rozvoj intelektuální stránky pro nás není jedinou prioritou - klademe důraz také na rozvoj sociálních dovedností, tvořivosti, radosti z pohybu.
  • Společně vytváříme pro děti bezpečné prostředí, hranice nastavujeme laskavě, ale pevně. Držíme se jednoduchých pravidel, řádu dne, rytmu týdne a koloběhu roku (společně slavíme svátky a slavnosti vycházející z naší kulturní tradice a řádu přírody), děti vedeme k zodpovědnosti a samostatnosti.
  • Dáváme přednost pedagogickým metodám, které ve vzdělávání dětí dosahují ověřených výsledků např. Hejného metoda výuky matematiky, RWCT - čtením a psaním ke kritickému myšlení, formativní hodnocení…a pedagogům nabízíme možnosti podpory a rozvoje nejen v těchto oblastech.
  • Věříme v pedagogickou sílu vlastních zkušeností, zážitků, učení v souvislostech
  • Rodiče jsou pro nás partneři na vzdělávací cestě dítěte a podle toho se odvíjí naše komunikace s nimi.
  • Inspiraci hledáme u sebe navzájem, ve zkušenostech jiných, v dalším vzdělávání, v odborné literatuře…Podporujeme spolupráci a sdílení.

CO  NABÍZÍME?

• Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí - práci na unikátním místě, které dýchá historií
  • Podporující tým kolegů
  • Podporu od vedení školy
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání - profesní růst
  • 3 dny plně placeného zdravotního volna na školní rok, 1-2 dny práce z domova na psaní slovního hodnocení na vysvědčení
  • Začátek výuky v 8.30 (prac. doby v 8.15)
  • Příspěvek na obědy

V Purkrabce najdete skvělé pracovní podmínky, které spolu s vaším pracovním nasazením přináší uplatnění, které vám dává smysl, které nabíjí a motivuje.

Nástup v srpnu 2024

OSLOVILA VÁS TATO NABÍDKA?

Kontaktujte co nejdříve ředitelku školy na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 777 352 303.