Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Přijímání dětí do vyšších ročníků

  

PŘIHLÁŠKA

Pokud potřebujete změnit školu (kdykoliv během školního roku) a nabyli jste dojmu, že Purkrabka je pro vaše dítě a vaši rodinu tou správnou volbou, vyplňte, prosím, přihlášku k zápisu (viz dokumenty ke stažení) a zašlete ji, buď poštou na adresu ZŠ Purkrabka, Smiřických 2, 250 83 Škvorec nebo na e-mailovou adresu ředitelky školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (naskenovanou přihlášku s podpisem, ideálně s fotografií rodiny).

DOKUMENTY

K přihlášce prosíme o přiložení kopiíí všech dokumentů, které souivisí s dosavadní školní docházkou dítěte. Ideálně poslední vysvědčení a pokud dítě navštívilo v minulosti pedagogicko psychologickou poradnu, tak příslušnou zprávu z vyšetření. 

 

OSOBNÍ ROZHOVOR je prostorem pro ujasnění si vzájemných očekávání a představ o vzdělávání vašeho dítěte a vaší motivaci ke změně školy.

 

SETKÁNÍ S UČITELEM A TŘÍDOU - Dny "na zkoušku" jsou dalším krokem.

 

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Při rozhodování o přijetí dítěte do vyššího ročníku přihlížíme k zachování harmonické skupiny dětí. Také je pro nás důležité očekávání rodiny a soulad s naší nabídkou.

 

SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, ŠKOLNÉ

Podpis Smlouvy o poskytování vzdělávání je posledním krokem vedoucím k přestupu vašeho dítěte na naši školu. Celkové poplatky za vzdělávání podle Smlouvy, tj. roční školné garantující místo ve škole a pomůckovné, činí pro školní rok 2022/2023 73.800,- Kč pro 1. dítě z rodiny v Purkrabce. Pro sourozence činí roční školné 65.400,- Kč. Školné je možné hradit v půlročních nebo čtvrtletních splátkách.