Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Michaelská slavnost - 5. října

Podzimní Michaelská slavnost konaná tradičně v lesích na Klepci se proměnila v nečekanou výzvu. Letos to měl být jiný zážitek.

Po zahájení slavnosti zpěvem u bludného kamene zvaného Slouha jsme již značně zmáčení sebrali síly a vydali se zpátky do Škvorce. Cesta ve vytrvalém dešti se stala pro každého prvním úkolem, který měl být zdolán. Po krátkém odpočinku v teple a suchu naší školy jsme se pustili do plnění dalších úkolů na šesti improvizovaných stanovištích, které čtvrťáci a páťáci a jejich učitelé připravili pro mladší spolužáky. S podporou sv. Michaela jsme nalezli vnitřní sílu a prokázali jsme obratnost a odvahu. Draka jsme přemohli. I když neplánovaně ve škole, poradili jsme si a Michaelskou slavnost si opravdu užili.

Děkujeme všem, kteří se na přípravě slavnosti podíleli.

01 Na Klepci

05 Komety

Fotogalerii z Michaelské slavnosti najdete ZDE