Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Koncert Děti dětem - 6. února

DSC02093

Milí čtenáři našich aktualit, tentokrát vám přinášíme zprávu o letošním prvním únorovém čtvrtku, kdy se v Purkrabce konalo hudební galaodpoledne nazvané “Děti dětem”. Páťáci vytvořili v prostorách své třídy koncertní sál, v němž se posléze sešly dvě skupiny našich žáků. Jedna skupina usedla na tribuny, druhá se postupně střídala na pódiu, aby předvedla svůj talent. Účinkujícími byly děti, které v Purkrabce navštěvují hudební a pěvecké kroužky. Zpěváci zpívali, hudebníci hráli, klavír a kytary zněly pod rukama našich mladých umělců, kteří skrze tóny spojovali všechny do jednoho celku. Diváci věnovali až do konce mladým hudebníkům svoji pozornost se zaujetím a užívali si atmosféry. Všichni účinkující sklidili zasloužený aplaus, kterým obecenstvo odměnilo jejich úsilí. Sladce byli odměněni i lektoři. Nakonec jsme si všichni společně zazpívali, uzavřeli krásně naše tóny prodchnuté odpoledne a už se těšíme na pokračování.

Fotogalerii si prohlédněte zde.