Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Přijímání dětí do vyšších ročníků

AKTUÁLNĚ: OTEVŘENÍ ŠKOLY V SOBOTU 27. ŘÍJNA V RÁMCI OSLAV VÝROČÍ VZNIKU REPUBLIKY VE ŠKVORCI

Všem zájemcům z řad široké veřejnosti nabízíme možnost prohlédnout si prostory Purkrabky, která je součástí krásného barokního statku. Bude možnost pohovořit se zástupci vedení školy. Škola bude v sobotu 27. října přístupná mezi 11 a 16 hodinou.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 6. února 2019 od 9:00

Pokud uvažujete o přestupu vašeho dítěte na naši školu a nejste si jisti, že dobře znáte nabídku Purkrabky, zveme vás na den otevřených dveří ve středu 6 2. 2019, kde se vám rádi budeme (po předchozí telefonické domluvě) věnovat individuálně. Je možné zhlédnout vyučovací hodinu v některé ze tříd.

PŘIHLÁŠKA

Pokud potřebujete změnit školu (kdykoliv během školního roku) a nabyli jste dojmu, že Purkrabka je pro vás a vaše dítě tou správnou volbou, vyplňte, prosím, přihlášku k zápisu (viz dokumenty ke stažení) a zašlete ji, buď poštou na adresu ZŠ Purkrabka, Smiřických 2, 250 83 Škvorec nebo na e-mailovou adresu ředitele školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (naskenovanou přihlášku s podpisem).

POZVÁNKA K ROZHOVORU

Ozveme se vám, abychom si domluvili setkání, na kterém bychom rádi probrali vzájemná očekávání a představy o vzdělávání vašeho dítěte a vaší motivaci ke změně školy.

SETKÁNÍ S UČITELEM A TŘÍDOU

Je dalším krokem po absolvování rozhovoru.

 VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Při rozhodování o zařazení dítěte do vyššího ročníku přihlížíme k zachování harmonické skupiny dětí. Také je pro nás důležité očekávání rodiny a soulad s naší nabídkou.

 SMLOUVA O VZDĚLÁVÁNÍ

Podpis smlouvy o poskytování vzdělávání je posledním krokem vedoucím k přestupu vašeho dítěte na naši školu.