Najdete nás

ZŠ Purkrabka - privat

Přijímání dětí do vyšších ročníků

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 5. února 2020 od 9:00

Pokud uvažujete o přestupu vašeho dítěte na naši školu a nejste si jisti, že dobře znáte nabídku Purkrabky, zveme vás na den otevřených dveří ve středu 5.2.. 2020, kde se vám rádi budeme věnovat individuálně. Je možné zhlédnout vyučovací hodinu v některé ze tříd.

PŘIHLÁŠKA

Pokud potřebujete změnit školu (kdykoliv během školního roku) a nabyli jste dojmu, že Purkrabka je pro vás a vaše dítě tou správnou volbou, vyplňte, prosím, přihlášku k zápisu (viz dokumenty ke stažení) a zašlete ji, buď poštou na adresu ZŠ Purkrabka, Smiřických 2, 250 83 Škvorec nebo na e-mailovou adresu ředitele školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (naskenovanou přihlášku s podpisem).

POZVÁNKA K ROZHOVORU

Ozveme se vám, abychom si domluvili setkání, na kterém bychom rádi probrali vzájemná očekávání a představy o vzdělávání vašeho dítěte a vaší motivaci ke změně školy.

SETKÁNÍ S UČITELEM A TŘÍDOU

Je dalším krokem po absolvování rozhovoru.

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Při rozhodování o zařazení dítěte do vyššího ročníku přihlížíme k zachování harmonické skupiny dětí. Také je pro nás důležité očekávání rodiny a soulad s naší nabídkou.

SMLOUVA O VZDĚLÁVÁNÍ

Podpis smlouvy o poskytování vzdělávání je posledním krokem vedoucím k přestupu vašeho dítěte na naši školu.